نرم افزار صنفی شهرداری ها

نرم افزارسیستم صنفی املاک ومعابر شهرداری ها شرکت فناوری اطلاعات رویان با امکانات فراوان، ظاهری زیبا و کاربرپسند، همراه باتکنولوژی های نوین نرم افزاری و بر پایه سیستم های تحت وب طراحی گردیده است.

توسط این سیستم، بدون نیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خاص و به سهولت می توان از این نرم افزار بر بستر شبکه استفاده نمود. با استفاده از حداقل امکانات و بدون نصب هیچ نرم افزار به خصوصی بر روی سیستم های سازمان و فقط با یک مرورگر ساده می توان از قابلیت های این نرم افزار استفاده کرد و نیازهای شهرداری ها را بطور گسترده ای رفع نمود.

همچنین این سیستم از تکنولوژی واکنش گرا پشتیبانی می کند که توسط آن می توان نرم افزار را برروی کامپیوتر، تبلت وموبایل استفاده نمود و منوهای جمع شونده در این زمینه بسیار کارآمد بوده و موجب بهینه سازی فضای صفحه می باشند.

با قابلیت تحت وب بودن می توان این نرم افزار را، هم بر روی شبکه محلی سازمان ها و هم بر روی اینترنت به جهت ارایه خدمات اینترنتی و غیرحضوری استفاده کرد و خدمات غیرحضوری شهرداری ها را بر روی سایت آنها ارایه نمود.

همچنین امکان چند کاربره بودن نرم افزار با حق دسترسی های مختلف، امکان انواع گزارش گیری های متفاوت همراه با ایجادگزارش های دلخواه و نمودارهای زیبا، مدیران را قادر به دسترسی به قابلیت های ویژه و اطلاعات ارزنده ای می نماید.

 

توسط سیستم صنفی نیز می توان دقیقا به مشابهت سیستم نوسازی برای صاحبان مشاغل و صنوف، عوارض صنفی را محاسبه و فیش آن را صادر نمود.

فیش های نوسازی و صنفی صادر شده را می توان توسط سیستم جستجوی سریع فیش یافته تا بتوان آن فیش را تایید پرداخت یا حذف نمود.

دارای قابلیت مشاهده تمامی فیش های پرداخت شده و پرداخت نشده و میزان بدهکاری و بستانکاری مالک

 

 

دارای قابلیت تایید پرداخت و عدم تایید پرداخت و حذف فیش و همچنین ثبت میزان بستانکاری

 

 

علاوه بر آن، قابلیت تولید شناسه قبض، شناسه پرداخت و بارکد امکان پرداخت بصورت الکترونیکی نیز وجود دارد.

 http://royan-co.ir شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رویان 

 

 

 

big view images