نرم افزار ممیزی املاک و معابر

نرم افزار ممیزی ونوسازی املاک ومعابر شهرداری ها شرکت فناوری اطلاعات رویان با امکانات فراوان، ظاهری زیبا و کاربرپسند، همراه باتکنولوژی های نوین نرم افزاری و بر پایه سیستم های تحت وب طراحی گردیده است.

توسط این سیستم، بدون نیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خاص و به سهولت می توان از این نرم افزار بر بستر شبکه استفاده نمود. با استفاده از حداقل امکانات و بدون نصب هیچ نرم افزار به خصوصی بر روی سیستم های سازمان و فقط با یک مرورگر ساده می توان از قابلیت های این نرم افزار استفاده کرد و نیازهای شهرداری ها را بطور گسترده ای رفع نمود.

همچنین این سیستم از تکنولوژی واکنش گرا پشتیبانی می کند که توسط آن می توان نرم افزار را برروی کامپیوتر، تبلت وموبایل استفاده نمود و منوهای جمع شونده در این زمینه بسیار کارآمد بوده و موجب بهینه سازی فضای صفحه می باشند.

با قابلیت تحت وب بودن می توان این نرم افزار را، هم بر روی شبکه محلی سازمان ها و هم بر روی اینترنت به جهت ارایه خدمات اینترنتی و غیرحضوری استفاده کرد و خدمات غیرحضوری شهرداری ها را بر روی سایت آنها ارایه نمود.

همچنین امکان چند کاربره بودن نرم افزار با حق دسترسی های مختلف، امکان انواع گزارش گیری های متفاوت همراه با ایجادگزارش های دلخواه و نمودارهای زیبا، مدیران را قادر به دسترسی به قابلیت های ویژه و اطلاعات ارزنده ای می نماید.

توسط سیستم ممیزی می توان اطلاعات پرسشنامه های معابر، املاک، ساختمان ها، آپارتمان ها و صنوف را ثبت نموده و با استفاده از فرم های بهینه شده و لیست های هوشمند به راحتی می توان اطلاعات فرم های ممیزی را درنرم افزار ثبت نمود.

به این صورت که در قسمت افزودن معبر جدید با پرکردن فرم پرسشنامه ی اطلاعات معبر، اطلاعات ثبت شده از قسمت لیست معابر به راحتی و با صرفه جویی درزمان قابل دسترس خواهد بود.

همچنین در قسمت افزودن پرسشنامه ملک نیز با پرکردن فرم پرسشنامه، اطلاعات وارد شده ذخیره می­ شود و برای مراحل بعدی مورد استفاده قرار می­ گیرد.­­­­

 

 http://royan-co.ir شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رویان 

 

 

big view images