نرم افزار عوارض دهیاری ها

نرم افزار ممیزی وعوارض املاک و معابر دهیاری شرکت فناوری اطلاعات رویان با امکانات فراوان، ظاهری زیبا و کاربرپسند، همراه باتکنولوژی های نوین نرم افزاری و بر پایه سیستم های تحت وب طراحی گردیده است.

توسط این سیستم، بدون نیاز به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خاص و به سهولت می توان از این نرم افزار بر بستر شبکه استفاده نمود. با استفاده از حداقل امکانات و بدون نصب هیچ نرم افزار به خصوصی بر روی سیستم های سازمان و فقط با یک مرورگر ساده می توان از قابلیت های این نرم افزار استفاده کرد و نیازهای شهرداری ها را بطور گسترده ای رفع نمود.

همچنین این سیستم از تکنولوژی واکنش گرا پشتیبانی می کند که توسط آن می توان نرم افزار را برروی کامپیوتر، تبلت وموبایل استفاده نمود و منوهای جمع شونده در این زمینه بسیار کارآمد بوده و موجب بهینه سازی فضای صفحه می باشند.

با قابلیت تحت وب بودن می توان این نرم افزار را، هم بر روی شبکه محلی سازمان ها و هم بر روی اینترنت به جهت ارایه خدمات اینترنتی و غیرحضوری استفاده کرد و خدمات غیرحضوری شهرداری ها را بر روی سایت آنها ارایه نمود.

همچنین امکان چند کاربره بودن نرم افزار با حق دسترسی های مختلف، امکان انواع گزارش گیری های متفاوت همراه با ایجادگزارش های دلخواه و نمودارهای زیبا، مدیران را قادر به دسترسی به قابلیت های ویژه و اطلاعات ارزنده ای می نماید.

توسط سیستم ممیزی می توان اطلاعات پرسشنامه های معابر، املاک روستاها را ثبت نموده و با استفاده از فرم های بهینه شده و لیست های هوشمند به راحتی می توان اطلاعات فرم های ممیزی را درنرم افزار ثبت نمود.

توسط سیستم عوارض نیز می توان به وسیله جستجوی قدرتمند نرم افزار، مالک یا مالکین مورد نظر را یافته و بصورت تکی یا گروهی برای آن ها فیش عوارض صادر نمود.

پس از یافتن مالک یا مالکین با تعیین سال های مورد نظر یا بازه زمانی مورد محاسبه و همچنین آیتم های موثر در محاسبه و مهلت پرداخت و تاریخ صدور، فیش مورد نظر صادر می گردد تا مورد بررسی قرار گرفته که در این مرحله امکان چاپ موقت فیش بر روی برگه سفید یا برگه قبض وجود دارد. در صورت صحت فیش و با تایید فیش مورد نظر،این فیش به صورت قطعی صادر گشته و مالک یا مالکین مورد نظر بدهکار می گردند و فیش های آن ها در لیست عوارض پرداخت نشده قرار می گیرد.

با قابلیت تقسیط فیش، میتوان عوارض محاسبه شده را به چندین فیش قسط بندی شده تقسیم نمود که این نرم افزارقادر به تقسیط فیش بصورت دستی (امکان تعریف تعداد و تاریخ فیش ها توسط کاربر) ، خودکار )تعیین تعداد قسط ها(  و خودکار مدت دار  )تعیین مدت هر قسط( می­ باشد.

علاوه بر آن، قابلیت تولید شناسه قبض، شناسه پرداخت و بارکد امکان پرداخت به صورت الکترونیکی نیز وجود دارد.

 

 

 

big view images