سئو (SEO)

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را به صورت زیر تعریف نمود:

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دست کاري موتورهاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست.، آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رؤيت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا ايجاد شده‌اند.سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجومي‌پردازد.

سئو فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو به روز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

شرکت فناوری اطلاعات رویان با داشتن دانش فنی بالا در این زمینه و ابزارهای کاربردی موجود، شما را در بالا بردن رتبه وب سایت شما و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجوگر یاری می سازد.

 http://royan-co.ir شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رویان 

 

 

big view images